1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Puude mahavõtmine Pärnu mnt rekonstrueerimisel on arvatavasti jõudnud lõpule.

28.08.2008

Puude mahavõtmine Pärnu mnt rekonstrueerimisel
on arvatavasti jõudnud lõpule.

Raamatukogu vastas kasvavad 3 mändi on nüüd ümbritsetud puidust kaitsega, mis eeldatavasti tähendab, et neid puid maha ei võeta.  Ilmselt seekord mõistus võitis - bussitasku puhul jäädi umbes 30-meetrise pikkuse juurde (esialgu kavandatud 40m asemel).

Säilisid ka kaks kõige vanemat puud kahel pool jaama juurde viivat Suvila tänava lõiku  (nn. jõulumänd poe ees ja teine üle tee tema vastas pargis), ja lehtpuud tulevase (kunagise) bussipeatuse juures.

Kokkuvõttes läks ringtee maksma elu 6-le männile 8-st, keda ringtee ehitamine ohustas (4 männist koosnenud grupp pargis ja 2 mändi nn. jõulumänni kõrvalt).  Seda vaatamata avalikult antud lubadusele muuta ringi mõõtmeid väiksemaks.

Ilma põhjuseta (eksikombel, või kuidas seda on püütud seletada) võeti maha 3 kõrget mändi Pääsküla bussipeatuse juurest, mis olid siin kõige kõrgemad puud.

_________________________